Бавовна і льон – найкращий одяг для літа

Бавовна і льон – найкращий одяг для літа.

   Давним-давно вже пройшов той період в історії одягу, коли люди вважали, що штучні тканини переважніше натуральних. У штучних тканин багато плюсів, проте натуральні бавовна і льон не втрачають своєї актуальності.  Особливо незамінні ці тканини влітку, оскільки у них є важлива перевага: вони мають підвищену повітряпровідність, як прийнято говорити, в такому одязі тіло «дихає».  Крім того, на відміну від одягу зі штучних тканин, одяг з бавовни та льону добре вбирає вологу. Це означає, що в спеку вас не спіткає ефект сауни.

Чудові якості лляних тканин завжди шанувалися людьми різних станів і достатку. Вони:

не вимагають особливого догляду;

легко перуться;

володіють щільною структурою;

сприяють прекрасному повітрообміну;

довговічні.

 

Бавовняні тканини - це ситець, батист, сатин, фланель та ін.

Якщо на етикетці є слово «хлопок»,у вироби моментально збільшуються споживчі властивості. Все вірно: бавовна - це прохолода влітку, тепло взимку. Матеріал має воздухопропускной здатністю, він м'який, не викликає «тепличного» ефекту, а значить не дозволяє потіти.

ТМ IndiraWoman запрошує Вас у захоплюючу та різнокольорову подорож чарівною Індією у світелегантності та жіночності, у світ, у якому Ви легко та невимушено відчуєте себе справжньою богинею Краси. Одяг з Індії - це Indira.

  • (067) 262-71-59, (067) 262-71-61, (067) 272-75-17
  • Україна, м. Хмельницький, вул. Геологів, 4, Магазин "IndiraWoman", Ринок «Укрторгсервис», 8 сектор, 12 місце Ринок «Будтранс», Б-12
Одяг з Індії. Всі права захищені - 2014. Розробка webmisto.com.ua