Про нас

          ТМ IndiraWoman  запрошує Вас у захоплюючу та різнокольорову подорож чарівною Індією, у світ елегантності та жіночності, у світ, у якому Ви легко та невимушено відчуєте себе справжньою богинею Краси.

Ми знайомимо Вас із продукцією найбільших та найуспішніших в Індії фабрик-виробників жіночого одягу, що виготовлені лише із натуральних тканин - льону, котону, шифону та бавовни.

Наш 30-річний досвід співпраці із безпосередніми учасниками процесу створення кожної моделі - спеціалістами фабрик Індії, дозволяє нам відслідковувати та передбачати тенденції жіночої моди для того, щоб забезпечити наших Клієнтів тим, що пасує саме їм та здійснить мрію кожної жінки бути неповторною!

Надзвичайно широко представлені по асортименту, різноманітні по кольорам і розмірам колекції та гнучка цінова політика дозволяють бути впевненим у тому, що ми зуміємо обрати для Вас саме те, в чому Ви відчуєте себе неперевершено та назавжди залишитесь прихильником лише одягу із натуральних тканин, що дарує комфорт Вашому тілу та впевненість утому, що Ви - Красуня.

      ТМ IndiraWoman - це компанія, у якої кредо "Вища цінність для нас - Клієнт", це компанія що дбає про своїх Партнерів та будує стосунки з ними на принципах:

- порядності;

- відповідальності;

- індивідіального підходу до кожного Клієнта.

Співпраця з ТМ IndiraWoman - це початок Вашого успіху та впевненість у тому, що Ви зробили правильний вибір.

 

До Вашої уваги розмірна сітка одягу від ТМ IndiraWoman:

S= 44-46

M= 46-48

L= 48-50

XL= 50-52

XXL=52-54

3XL=54-56

4XL=56-58

5XL=58-60

FREE SIZE=46-54

ТМ INDIRA Woman гарантує відмінну якість та доступні ціни.

ТМ IndiraWoman запрошує Вас у захоплюючу та різнокольорову подорож чарівною Індією у світелегантності та жіночності, у світ, у якому Ви легко та невимушено відчуєте себе справжньою богинею Краси. Одяг з Індії - це Indira.

  • (067) 262-71-59, (067) 262-71-61, (067) 272-75-17
  • Україна, м. Хмельницький, вул. Геологів, 4, Магазин "IndiraWoman", Ринок «Укрторгсервис», 8 сектор, 12 місце Ринок «Будтранс», Б-12
Одяг з Індії. Всі права захищені - 2014. Розробка webmisto.com.ua