ковдру з вовни

Звертаємо увагу на розмір ковдри. Якщо ви любитель єдиноборства "з перетягування ковдри" на себе, то можна вибрати подвійне ковдру. Розмір його повинен складати орієнтовно 180 / 200х200 см. Якщо ваш зріст наближається до двох метрів, то вибір ковдри варто починати з позначки 220 см завдовжки, інакше ви ризикуєте спати "згорнувшись калачиком", щоб не замерзнути. Якщо ж ви відносите себе до "Сибаритам", люблячим поніжиться під власним "тепленьким" і не бажаєте його ділити ні з ким, то краще придбати собі полуторное ковдру (150х200 / 220см). Купити ковдри з вовняні найкраще і магазині Одеялко, там підберуть потрібний розмір та ціну.
 
Звертаємо увагу на матеріал, з якого виготовлений чохол пухової ковдри. Щоб зберегти всі кращі якості натурального ковдри, чохол повинен бути з натуральних, міцних тканин. Це забезпечить гігроскопічність і воздухопроводімость ковдри, а ви не будете почувати себе під ним, як в пастці.
 
Пухові ковдри виготовляються з натурального пуху білого або сірого гусака, качиного пуху, рідше з пуху гагари. Такі ковдри, безумовно, будуть самими якісними, але і дорогими. При виборі "супутника для сну" зверніть увагу на спосіб простегивания: квадрати або паралельні лінії. Ковдра, простьоганних у вигляді квадратів - надійніше своїх "смугастих" побратимів.
 
Дайте відповідь на найважливіше питання: чи немає у вас алергії на пух птиці? Якщо є, то вам краще відмовитися від натуральних ковдр, якими б якісними вони не були. Для вас підійдуть гіпоалергенні синтетичні ковдри.

ТМ IndiraWoman запрошує Вас у захоплюючу та різнокольорову подорож чарівною Індією у світелегантності та жіночності, у світ, у якому Ви легко та невимушено відчуєте себе справжньою богинею Краси. Одяг з Індії - це Indira.

  • (067) 262-71-59, (067) 262-71-61, (067) 272-75-17
  • Україна, м. Хмельницький, вул. Геологів, 4, Магазин "IndiraWoman", Ринок «Укрторгсервис», 8 сектор, 12 місце Ринок «Будтранс», Б-12
Одяг з Індії. Всі права захищені - 2014. Розробка webmisto.com.ua